Press Centrum

Tiskové zprávy

FatDirect

Pečlivě sestavená receptura obsahuje nejen výtažky z mořských řas wakame, ale i z garcinie cambogie a nechybí ani extrakt ze zelené kávy (zbavený kofeinu). Produkt FatDirect neobsahuje žádné povzbuzující látky, je tedy určen k večernímu užití - stačí 1 tobolka 30 minut před spánkem. Balení navíc obsahuje brožurku BURNING PLAN plnou zajímavých rad a tipů pro všechny, kteří to s formováním postavy myslí vážně.

 

Hlavní účinné látky jsou:

  • Wakame extract – extrakt z jedlých mořských řas s vysokým obsahem pigmentu s názvem fukoxanthin. Tento pigment dle metabolických a nutričních studií vykazuje pozitivní účinek na redukci tuků. Následné klinické studie prokázaly velmi zajímavý účinek.
  • Extrakt Garcinia cambogia – další z důležitých účinných látek, která je velmi oblíbená nejen u sportovců, ale i široké veřejnosti a do podobného typu produktů je často přidávána
  • Extrakt ze zelené kávy – třetí účinnou látkou, kterou mají lidé spojenou s dietním režimem, je extrakt ze zelené kávy, který je spolu s výše jmenovanými látkami uzavřený do softgelových kapslí pro vyšší efektivitu směsi

Použití produktu FatDirect nemusí být spojeno výhradně s večerním užíváním, nicméně na rozdíl od běžných spalovačů je použití produktu FatDirect v těchto situacích možné a z toho důvodu nese označení jako „night formula“.