Press Centrum

Tiskové zprávy

COOL PROTEIN SHAKE = potravina nové generace!

Trénující mládež, často i dvoufázově, má potřeby na skladbu jídelníčku větší než kdokoliv jiný. Děti jsou ve vývinu a to, aby dostaly vše co potřebují, je naprosto klíčové. Řešení však není zdaleka tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. Zodpovědní rodiče a trenéři o tom vědí své. Právě jejich prosby vyslyšela společnost NUTREND a již před 2 lety začala připravovat revoluční nápoj pro sportující a aktivní mládež – COOL PROTEIN SHAKE.

„Vždy jsme byli vizionáři a uvědomujeme si, že na trhu se sportovní výživou, kde jsme leadery, chybí kategorie pro sportující mládež,“ říká marketingová ředitelka společnosti NUTREND Martina Zedníková. „A přitom právě děti ve vývinu správnou výživu potřebují více než kdokoliv jiný. Mým snem bylo vytvořit lahodný čokoládový shake, který bude mít skvělou chuť a zároveň bude nabitý vitamíny, minerály, bílkovinami, vlákninou a celou řadou cenných látek, které my rodiče do našich dětí tak obtížně dostáváme. Tým našich výživových specialistů na mém zadání pracoval přes dva roky a já jsem šťastná, že dnes můžu říct, že tento unikátní výživový produkt je na světě. A je opravdu skvělý.“

Zajímavostí je, že COOL Protein Shake je dílem nejen těch nejlepších výživových poradců a farmaceutů u nás, ale na jeho vzniku (složení, příchuti i designu) se aktivně podílely i samy děti – a to konkrétně studenti z prestižní školy Sunny Canadian International School. 

Do vývoje se však zapojila i celá řada profesionálních sportovců i aktivně cvičících celebrit a členů NUTREND Teamu. 

COOL PROTEIN SHAKE je potravinou nové generace! Jedná se o nejkomplexnější výživový produkt pro děti a dospívající mládež na trhu.

COOL PROTEIN SHAKE představuje komplexní a ucelený superfood shake s maximálním zastoupením živin, s vysokým obsahem kvalitní bílkoviny či vápníku a fosforu pro normální růst a vývoj kostí. Lahodný koktejl dále obsahuje směs 11 vitaminů, velmi hodnotný zdroj vlákniny, Omega 3 kyseliny a beta glukany. COOL PROTEIN SHAKE je bezlepkový, obsahuje probiotika i prebiotika a také vzácné trávicí enzymy.
 

Mgr. Olga Šípková: Nejen jako sportovkyně, ale i jako matka musím ocenit projekt výživových doplňků pro děti. Je velmi těžké dodržovat vyvážený jídelníček v době růstu a vývinu, a tak s nadšením kvituji lahodný shake, který je nabitý proteinem, vitaminy, probiotiky, prebiotiky i vlákninou. Mám jistotu, že má dcera dostane vše, co potřebuje.


Václav „NOID“ Bárta: Sport a aktivita mě provázejí celý můj život a vždy mi pomohly i v těch nejtěžších životních situacích. I o nich je můj projekt proti šikaně, protože sport buduje sebevědomí, disciplínu a odhodlání. Jsem nadšený, že NUTREND vyvinul speciální výživovou řadu pro sportující mládež. Ta tu už dlouho chyběla. Musím ocenit, že se tak velká firma zaměřuje i na děti. Je to skvělé, protože právě ony jsou naší budoucností. 


Iva Pazderková: Když jsem poprvé ochutnala COOL PROTEIN od Nutrendu, bylo mi jasné, že ho budou děti milovat. Super čokoládový shake, který je totálně našlapaný těmi nejlepšími surovinami - proteinem, vlákninou, vitamíny, probiotiky, atd. A já oceňuji, že je bezlepkový. Vzhledem k tomu, že v naší rodině vyrůstá mnoho malých sportovců, bude mít COOL nejen u nás doma své pevné místo.

Fotogalerii najdete ZDE